threads
threads

Threads Yeni Özellikleri Sızdırıldı İşte Detaylar!

service service
TGOXİ

Sosyal medya devi Meta’nın, Twitter’ın rakip platformu Threads için geliştirdiği yeni özellikler sızdırıldı. platformun bir sonraki güncellemesiyle kullanıcılara sunulması beklenen bu yeni özellikler arasında bazıları, beklentilerden önce gelecek olan özellikleri içeriyor. Peki, bu yeni özellikler nelerdir? Hangi özelliklerin beklentilerden önce gelmesi planlanıyor? İşte bu yeni platforma gelecek olan yeni özellikler ve ayrıntıları…

Threads platformu, artık yeni özelliklere kavuşuyor. Platform, kısa bir süre içinde 100 milyon kullanıcıya ulaştı. Ancak, kullanıcıları rahatsız eden önemli eksiklikler bulunuyordu. Örneğin, Keşfet özelliğinin olmaması ve DM (Doğrudan Mesaj) özelliğinin bulunmaması gibi eksiklikler kullanıcılar arasında sorunlara yol açıyordu.

DM Özelliği Threads’e Beklenenden Önce Geliyor!

threads

Yaklaşık 13 sayfalık bir makale, bize yakında gelecek olan yeni özellikleri gösterdi. DM özelliğinin yanı sıra diğer etiketler ve keşfet gibi özelliklerin bir sonraki güncellemeyle kullanıcılara sunulması planlanıyor. Ancak DM özelliğiyle ilgili ilginç bir durum söz konusu. Instagram’ın CEO’su Adam Mosseri, geçtiğimiz günlerde uygulamaya DM özelliğinin eklenmeyeceğini ve kullanıcıların DM için Instagram’ı kullanmaları gerektiğini açıklamıştı. Ancak sızıntı raporunda, DM özelliğinin de Threads’e ekleneceği belirtiliyor.

Platformun yeni özellikleri sızdırılması, kullanıcılar arasında heyecan yaratmış durumda. Özellikle DM özelliğinin beklentilerden önce geleceği haberinin ortaya çıkması, platformun kullanıcı deneyimini iyileştireceği ve daha fazla kullanıcıyı cezbedeceği düşünülüyor. Meta‘nın bu güncellemeyle Threads’i daha rekabetçi hale getirmeyi ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediği görülüyor. Yakın gelecekte platformun nasıl bir değişim geçireceği ve yeni özelliklerle kullanıcıların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan FTC'nin Çabaları Sonuç Vermedi: Microsoft Blizzard Anlaşması Yaklaşıyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Threads Yeni Özellikleri Sızdırıldı İşte Detaylar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!