featured

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Sororitas Class DLC’sini 28 Kasım’da Alıyor

service service
TGOXİ

Geliştirici Neocore, aksiyon RPG Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr için yeni bir DLC duyurdu . DLC, oyuna yeni bir oynanabilir sınıf ekler: Sororitas sınıfı. Adından da anlaşılacağı gibi, DLC esasen Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr’da oynanabilir karakterler olarak Sisters of Battle’ın bir tanıtımı görevi görür .

Sororitas sınıfı, Acts of Faith adı verilen yeteneklerin kullanımı etrafında döner. Ayrıca Bedenlenmiş Aziz’e dönüşerek daha patlayıcı özel saldırılar gerçekleştirebilirler. Bu yeteneklerin ve mekaniklerin isimlerinden de anlaşılacağı gibi, Savaş Rahibeleri, İnsanlığın Tanrı-İmparatoru’na şiddetle sadıktır ve inançları fanatizmle sınırlıdır.

DLC’nin diğer özellikleri arasında flamörler, kutsanmış bıçaklar, güç darbeleri ve güç teberleri gibi yeni silahlar yer alıyor. Ayrıca yeni avantajlar ve pasif beceriler de olacak.

The Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Sororitas Class DLC, 28 Kasım’da PC’de yayınlanacak. Oyunun konsol sürümleri, DLC’yi daha sonraki bir tarihte alacak.

Bir önceki yazımız olan Destiny 2 Twitter Hesabı Glitchy Gun Tarafından Devraldı, Oyuncular Ücretsiz Telesto Amblemi Aldı başlıklı makalemizde Bungie, Destiny 2 ve Destiny 2: Lightfall hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Sororitas Class DLC’sini 28 Kasım’da Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!